[ad_1]

زمانی که یک معلم با داشتن مشکلات مدیریت رفتار در کلاس درس برخی از عمل باید برای اصلاح این وضعیت.

من واقعا نمی خواهم خواسته بودن به رعایت معلمان درس زمانی که مشکلات با بچه ها رفتار شناسایی شده اند. شما ممکن است فکر می کنم این هیچ معامله بزرگ است و در سطح شما ممکن است حق. اما زمانی که شما مشغول یک کمی عمیق تر به مسائل وجود دارد و درگیر است که نمی ظاهری در سطح…

چه مسائل ؟ خوب فکر می کنم در مورد دلیل کسی خواست در رعایت یک معلم کلاس…

شاید آنها یک دانش آموز و مشاهدات بخشی از آموزش خود را. شاید درس مشاهده می شود می تواند بخشی از یک معلم حرفه ای توسعه است. یا معلمان ممکن است مشاهده شود به طوری که آنها می تواند به دست آوردن ارتقاء و یا افزایش خود را معلم وضعیت. اما هیچ یک از این دلایل اعمال می شود زمانی که یک مشکل وجود دارد با رفتار.

به همین دلیل است که مشاهده می شود این است که آنها مشکل داریم با رفتار خود را مدیریت کنید. آنها در رفتار مدیریت آب! نه یک جای راحت بود!

و من واقعا نمی خواهم این بخش از کار بسیار است. چرا ؟

دلیل آن این است که فرد مشاهده می شود در مشکل است — آنها می دانند که آن را بیش از حد. قدرت که می شود در این مدرسه همچنین می دانیم. این سوال که چرا هیچ چیز انجام شده است در مورد این مشکلات قبل از آن به سطح بحران… که احتمالا به دلیل بسیاری از مردم در مدارس نمی دانم چه می گویند به یک معلم که با داشتن این مشکلات… آن نسبتا معمولی از آنچه اتفاق می افتد در این موارد.

مدیریت مدرسه تمایل به پنهان کردن سر خود را در شن و ماسه با مقدار زیادی از صحبت کردن در مورد مشکلات میان خود را گاهی اوقات گفتن مبارزه معلم که آنها در انجام این کار درست اما ارائه کمی و یا بدون سازنده مشاوره به آنها را در مسیر درست… گاهی اوقات آنها فقط زاری در مورد یک معلم بیآنکه پشت سر خود را به… بسیار لذت بخش نیست — و یا حرفه ای!

روشن است که این معلم که در حال مشاهده شده است که درد و رنج یک معامله بزرگ و رنج آسمان بالا سطح اضطراب — آنها تاکید کرد و اغلب در پایان خود را افسار گاهی اوقات آماده به ترک کار خود را.

آنها در حال انتظار به انتقاد… آنها به خوبی پذیرفته شده است که وضعیت وخیم است, پس چه چیز دیگری می توان از آنها انتظار داشت ؟ آن را ناخوشایند چیزی که برای انجام به مشاهده کسی که در ضعیف ترین و آسیب پذیر ترین نقطه و سپس به انتقاد از تلاش های خود را! آنها می دانند که آن همه رفته گلابی شکل, اما آنها نمی نیاز خود را به صورت مالش در آن کار می کنند ؟

معلمان در این موقعیت ها با گلوله! آنها تا به حال آن را! اعتماد به نفس خود را سطح پایین سنگ! آن را سخت به تصور کنید که چگونه شما احساس می کنید زمانی که شما می دانید که شما در حال گرفتن چیزی به شدت اشتباه است و شما نمی دانید که چه باید بکنید در مورد آن. اما به صورت روزانه این معلمان مجبور هستند به صورت کسانی که به طور مداوم گرفته شده و کنترل آنها را در کلاس درس…

همانطور که می بینید این یک جای خوب برای هر ناظر و یا معلم بود… اما امیدوارم در طول زمان یک می توانند یاد بگیرند که به اخبار بد در یک راه قابل قبول! آن را باید انجام شود — اما در یک فرم را قادر می سازد که اعتماد به نفس به بازسازی شود. معلم باید ارائه استراتژی های موثر (مهمات؟) که آنها می توانید استفاده کنید به آنها را به عقب بر رفتار درست مدیریت نماید. و گاهی همه این را می توان با کمال تعجب به راحتی!

پس این معلم بود گفت: چه اشتباه بود-که نسبتا واضح است. اما از همه مهمتر او گفته شود آنچه او می تواند انجام دهد به قرار دادن همه چیز درست است. وجود دارد هیچ نقطه فقط گفتن کسی که آنها نه حق انجام کاری — آنها باید بدانند چه اقداماتی را برای بهبود رفتار… در غیر این صورت تنها نیمی از کار انجام شده است!

رفتار این معلم کلاس خوب نیست با تعداد زیادی از سطح پایین اتفاق می افتد اختلال در بسیاری از زمان — نه بسیاری از یادگیری در جریان است.

اما معلم را تشویق می کردند تا زمانی که او متوجه شد که نسبتا ظریف تغییرات در رویکرد خود را به بهبود وضعیت. این کاملا معمول است — اغلب تغییرات بزرگسالان باید در رفتار خود به منظور دریافت بهتر رفتار از کودکان نسبتا جزئی است. این همیشه صدق نمی اما کاملا متداول است. اما به دنبال مشاوره خوب استفاده از آن به طور مداوم و تغییرات در کلاس درس رفتار خواهد شد دیده می شود. این کمک می کند فوق العاده اگر به توصیه این است که از کسی که می تواند به طور موثر مدیریت رفتار خود را! که به نظر می رسد بسیار واضح است اما این تعجب آور است که چگونه بسیاری از “کارشناسان” ارائه مشاوره است که آنها نمی تواند نشان می دهد در مقابل یک کلاس!

به طور موثر مدیریت کودکان در کلاس درس رفتار دشوار نیست — هر کسی می تواند یاد بگیرند که رفتار استراتژی های مدیریت است که کار در زمان پس از زمان با هر یک از فرزندان شما در سراسر آمده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.