[ad_1]

ماشین جدید رتبه بندی ایمنی یکی از مهم ترین ملاحظات شما هرگز نباید چشم پوشی در هنگام خرید یک خودرو جدید و یا استفاده. ایمنی تبدیل شده است و مهم تر از همه در سال های اخیر; اجازه دهید آن صورت, ما صرف زمان زیادی را در اتومبیل های ما و خانواده های ما تا ایمنی خودرو باید برتر بودن از هر گونه لوازم آرایشی و بهداشتی تنظیمات. در حال حاضر وجود دارد بسیار خاص دولت و صنعت خودرو با استانداردهای به نگه داشتن شما و خانواده خود را امن بنابراین اجازه دهید نگاهی به آنچه که به دنبال.

یکی از بهترین ماشین شاخص های ایمنی به طور کلی ایمنی است که دولت امتیاز تست تصادف. تمام وسایل نقلیه جدید خواهد شد که این رتبه بندی به راحتی در دسترس است و آن را یک محل عالی برای شروع به درک آنچه شما جدید ایمنی خودرو امتیاز است. ملی بزرگراه ترافیک ایمنی دولت یا NHTSA که شما می توانید پیدا کردن در nhtsa.dot.gov اول خود را متوقف کند. این NHTSA با استفاده از دو روش آزمایش تصادف در تعیین ایمنی خودرو کامل پیشانی تاثیر و عوارض جانبی تاثیر است. این NHTSA با استفاده از یک امتیاز پنج ستاره در مقیاس بالاتر تعداد ستاره های امن تر خودرو کاهش تعداد ستاره ها خطرناک تر خودرو. شما می توانید یک نمای کلی از این ماشین ایمنی رتبه و نمرات در safercars.gov.

موسسه بیمه برای ایمنی بزرگراه است یکی دیگر از منابع بزرگ برای کمک به یادگیری در مورد خود ایمنی خودرو امتیاز به عنوان به خوبی. این IIHS توسط یک گروه تحقیقاتی که انجام تست های تصادف و همچنین اما بیشتر برای صنعت بیمه. یکی از تفاوت های مهم خود را در مورد پیشانی آزمایش تصادف است که آنها با استفاده از یک واقعی تر افست روش تست. به جای توفنده سر که بسیار نادر در پیشانی حوادث, تست تصادف اجرا می شود این خودرو به یک دگردیس سد به معنای شبیه سازی یکی دیگر از وسیله نقلیه در حال حرکت در 40 M. P. H. و مانع پوشش تنها بخشی از خودرو در مقابل راننده. بیشتر سر در حوادث معمولا افست تا حدودی که معمولا منجر به بدتر آسیب با توجه به گشتاور و ضعف ساختاری. این IISH ماشین تست های ایمنی این پوشش و کمک به ما در درک واقعیت درست سر در برخورد است. این IISH نمره یا رتبه در آزمون ها رتبه خوب و قابل قبول در حاشیه و یا ضعیف است.

حالا که شما یک ایده بهتر از آنچه در اتومبیل خود ایمنی رتبه شما نیز می خواهید بدانید که چه نوع از کیسه هوا سیستم خودرو است. تمام وسایل نقلیه جدید که تنها موظف توسط قانون به دو front airbags, اما بسیاری از تولید کنندگان تحقق این مهم از ایمنی شروع به ارائه جانبی و عقب کیسه های هوا و همچنین است که حتی بیشتر مهم است در چند مسافر وسایل نقلیه مانند کامیون ها و Suv ها. سمت پرده کیسه های هوا است که رها کردن از سرمقاله روزنامه ارائه بیشتر سر حفاظت از سمت و بسیار توصیه می شود. برخی از وسایل نقلیه در حال حاضر حتی وزن سنسور نیز که غیر فعال کردن کیسه هوا اگر یک فرد زیر یک وزن خاص نشسته است وجود دارد. این بهبود در آمد از اول airbags که مجروح کوتاه تر مردم در صندلی جلو با توجه به headshots و کیسه هوا انتشار و فشار. شما شروع به دیدن این بهبود سنسور ایمنی بیشتر و بیشتر از وسایل نقلیه جدید.

بسیار مهم دیگر در نظر گرفتن هزینه های نرخ خودرو نیز هست. وسایل نقلیه با مشخصات بالاتر هستند بیشتر احتمال دارد به نوبه خود بیش از. Suv ها هستند تا سه برابر بیشتر احتمال دارد به رول بیش از خودروهای سواری. اکثریت تمام SUV مرگ و میر شده است با توجه به هزینه. اکثر Suv ها با گزینه های 4 چرخ دیسک و یا تمام چرخ دیسک به صاحبان یک از امنیت کاذب. رانندگان وسایل نقلیه این فکر می کنم که چرا آنها باید این گزینه شکست ناپذیر هستند و فشار پاکت پس از آن انتظار می رود این خودرو به انجام هر شرایطی رانندگان قرار داده و آنها را در. متاسفانه اگر چه آنها ممکن است کشش بهتر در نامساعد آب و هوا و شرایط جاده این وسایل نقلیه باید بیشتر از یک امکان اوج زمانی که تیز پیچ تلاش شده است.

Antilock ترمز بوده است چندی و ثابت دستگاه ایمنی به همین دلیل است که شرکت های بیمه به شما تخفیف اگر وسیله نقلیه خود را و آنها را; ما به شدت توصیه می شود که شما خرید یک وسیله نقلیه با ABS. اگر چه بسیاری از کسانی که با استفاده از ABS اولین بار نفرت احساس عدم توقف مانند آنها استفاده می شود به ABS می کند جلوگیری از چرخ از قفل کردن در طول یک متوقف کردن چیزی است که می تواند باعث راننده به از دست دادن کنترل خودرو. ABS تقریبا همیشه فراهم می کند کوتاه تر متوقف می شود اما حتی مهمتر از این سیستم کمک می کند تا به نگه داشتن وسیله نقلیه مستقیم و راننده اجازه می دهد برای مانور در طول یک وحشت متوقف شود.

بدیهی است که ایمنی کودک چیزی است که بسیاری از ما واقعا در مورد مراقبت اول, و دلیل خوب است. اگر شما فراموش کرده اند نوزادان همیشه مطمئن شوید که شما به دنبال یک تکنولوژی جدید به نام چفت که مخفف پایین مجریان و Tethers برای کودکان. این سیستم جهانی طراحی شده به آن را آسان تر و امن تر به ضمیمه صندلی ماشین با توجه به این واقعیت است که بسیاری از صندلی ماشین ناسازگار با خودرو کمربند ایمنی. شما همچنین می خواهید پیدا کردن بیشتر و بیشتر تولید کنندگان خودرو در حال اضافه کردن در ساخت صندلی ماشین حتی برای اطمینان از ایمنی بیشتر برای فرزندان ما است که شما ممکن است دیدن این برجسته در مینی وانت در حال حاضر.

یکی دیگر از چیزی که من می خواهم به لمس در قدرت ویژگی های در یک ماشین. شما باید مطمئن شوید که اگر این خودرو دارای قدرت ویندوز و درب قفل است که در واقع یک ویژگی استاندارد در اکثر مدل در حال حاضر آن را نیز غیر فعال کردن قفل است که شما می توانید کنترل را به نگه داشتن کودکان از به طور تصادفی باز کردن درب و پنجره ها و ایجاد ناخواسته احتمال آسیب است.

به عنوان شما می توانید ببینید وجود دارد بسیاری از مسائل هنگامی که بحث در مورد ماشین جدید ایمنی و اینها فقط تعداد کمی از اصلی ترین ویژگی های ایمنی به دنبال. وجود دارد بسیاری از دیگر گزارش های مصرف کنندگان و ماشین ایمنی بررسی است که ارائه اطلاعات و حتی بیشتر و ارائه منبع خوب برای جامع خودرو, اطلاعات ایمنی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.