[ad_1]

لاکپشتهای شد و برای چندین سال نگهداری می شود که کودکان و حیوانات خانگی; سوراخی به پوسته خود را به افسار آنها و از آنجا که تعداد کمی از مردم می دانستند که چگونه به مراقبت از آنها بیشتر برای زنده ماندن نه خواب زمستانی. امروزه با پیشرفته دانش چگونه برای مراقبت از این حیوانات خانگی عجیب و غریب این است که دیگر مورد. واردات وحشی لاکپشتهای در حال حاضر ممنوع و لاک پشت حیوان خانگی خود را خواهد شد یک اسیر نژاد تنظیم شده توسط DEPFRA. این یک نیاز است که لاکپشتهای با یک زیر گیری از بیش از 100 سانتی متر هستند میکرو رنده شده توسط یک دامپزشک و لاک پشت خرید شما خواهد شد با یک گواهی برای اثبات آن است که اسیر نژاد است. زمانی که آن می رسد اندازه مطلوب آن است که مسئولیت خود را به آن روبرو است. دامپزشک شما می تواند همچنین منبع خوبی از اطلاعات در مورد عادات خواب زمستانی خود لاک پشت و باید مشورت از لحظه ای که شما به دست آوردن یک.

مسکن

چگونه برای مراقبت از لاک پشت خود را شروع می شود با آن نیاز به مسکن. آن است که مفید به نگه داشتن لاک پشت خود را در خارج از منزل به عنوان این خزندگان نیاز به هوای تازه و نور طبیعی در بهترین بهداشت و درمان. امن بزرگ قلم بهترین گزینه با یک جعبه برای لاک پشت به پناهگاه از خورشید و یا بازنشسته به در شب. به عنوان بزرگ یک قلم به عنوان شما می توانید مدیریت است بهترین کاشته با غیر سمی گیاهان و فراگیر است که لاک پشت اثبات است. آنها می توانند صعود خوبی خواهد شد و نقب زدن در هشدار دهنده سرعت پس از تحمل این را در ذهن داشته باشند. این ایده از یک slowcoach است که یک بیت از یک اسطوره به عنوان لاکپشتهای می تواند بسیار سریع هنگامی که آنها انتخاب می شود. آزمون قلم خود را در یک روز زمانی که لاک پشت خود را خواهد شد بسیار فعال و ببینید که اگر آن را می تواند فرار. دسترسی رایگان به یک منطقه تحت پوشش مانند یک گلخانه و یا پلی تونل کامل خواهد بود اما شکست این سگ کوچک و لانه نوع مسکن را کافی حاوی یونجه ملافه برای راحتی. در بد آب و هوا به خصوص در زمستان که نور خورشید کم است به خوبی روشن در داخل منطقه مفید است و UVB نور ممکن است در نظر گرفته شود.

تغذیه

تمیز تامین آب باید همیشه در دسترس باشد و بهترین زمان برای تغذیه لاک پشت خود را در گرمترین زمان از روز است. آنها مدیترانه گونه است که رشد در شرایط پس همیشه این را در ذهن داشته باشند. یک همه فن حریف ارائه شده از گل های وحشی کامل برای لاک پشت مانند قاصدک سفید و شبدر کاسنی heartease و خار افشانده قدردانی خواهد شد. شما می توانید خرید گل های وحشی دانه مخلوط به رشد در باغ خود را به طوری که شما باید وطنی خوراک برای لاک پشت خود را هنگامی که آن بالغ. باید دقت شود که هیچ گونه سمی هستند در خود لاک پشت محوطه و حذف هر چیزی که شما مثبت نیست در مورد. آنها مرور حیوانات و این طبیعی ترین راه برای تغذیه آنها اگر چه آنها را مانند یک بیت از سالاد مواد غذایی به عنوان یک درمان. تمام مواد غذایی باید بسیار تازه و هر چیزی خورده نمی شود و باید برداشته شود قبل از آن می تواند تبدیل به ترش.

مراقبت های بهداشتی

سلامتی از جنبه های مهم یادگیری برای مراقبت از لاک پشت خود را, اما حفظ خزنده در شرایط مطلوب است و نه پیچیده. لاکپشتهای لذت بردن از حمام آب گرم خوب اما همیشه نظارت بر زمان حمام. آیا اجازه نمی دهد آنها را به بیش از غذا خوردن به عنوان آنها را تبدیل به تنبل و سیستم گوارشی رنج می برند. مهم این است که برای راه اندازی به طور منظم worming برنامه را با دامپزشک خود را بررسی کنید و با او در مورد مکمل های, به ویژه کلسیم است که حیوان خانگی خود را ممکن است نیاز.

خواب زمستانی

وجود دیدگاه های ضد و نقیضی که آیا یا نه برای کنترل خواب زمستانی و قطعا برای سال اول این است که یک عمل خوب است. پس از آن با دامپزشک خود مشورت باید به عنوان اینکه آیا لاک پشت خود را مناسب است به اندازه کافی به hibernated یا نه و مشاوره ارزشمند خواهد بود از نظر بهترین راه برای این اثر.

تعهد شما را در مراقبت از لاک پشت خود را می تواند span 50 تا 100 سال اگر به شما ارائه یک رژیم غذایی سالم و محیط زیست است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.