[ad_1]

اگر شما یک فرد استفاده می شود برای فعال بودن و سپس یک آسیب است که حاشیه شما برای هفته ها یا ماه می تواند واقعا تلفات در سلامت روان خود را. که از لحاظ فیزیکی محدود و یا گیر کرده روی مبل ممکن است در شما احساس کردن و یا حتی افسرده. در طول زمان شما احساس می کنید خسته به علت عدم فعالیت و ماهیچه های خود را رنج می برند برخی از آتروفی. یک نگرش ذهنی مثبت است یک قطعه از یک موفقیت سریع بهبودی از یک بیماری یا آسیب.

ما می توانیم جهش و می گویند این پدیده وجود دارد و در حیوانات نیز هست. یک سگ است که cooped در خانه برای 4-6 هفته در حالی که دوره نقاهت بعد از آسیب یا جراحی احتمالا تجربه یک نوع افسردگی است. سگ ها استفاده می شود به راه رفتن در اطراف و کاوش در خارج از منزل. سگ خود را نمی درک آنچه در جریان است; او فقط می داند که او نمی تواند انجام آنچه او معمولا در هر روز.

این مهم است که برای سگ خود را خارج از هوای تازه به منظور حفظ روحیه بالا است. علاوه بر این سگ که به طور موقت بی حرکت را ترجیح می دهند به شما به عنوان آنجا که ممکن است. گرفتن سگ خود را در خارج آسان با استفاده از یک پرسه زن حیوان خانگی. افرادی وجود دارند که با استفاده از یک پرسه زن حیوان خانگی به صورت روزانه و دیگران که آن را به استفاده از به طور موقت. محفظه طبقه از یک پرسه زن حیوان خانگی است که به انتظارنشسته بودند و خالی برای راحتی از یک دوره نقاهت حیوان خانگی. آنها محکم وسایل نقلیه که در آن حیوان خانگی خود را احساس امن حتی زمانی که تغییر مواضع در داخل محفظه. بسیاری از کالسکه نوزاد حیوان خانگی زیادی ساکت و پر از لاستیک است که ایجاد یک سوار صاف به خصوص بر زمین ناهموار.

فقط به عنوان سگ خود را دوست دارد به چوب سر خود را از پنجره ماشین او با خیال راحت می توانید فشار با نوک انگشت سر خود را از یک پرسه زن حیوان خانگی. وجود دارد حداقل یک افسار داخل کابین تا حیوان خانگی خود را در دسته سه تایی می تواند متصل. سگ خود را به لذت بردن از نسیم بر روی صورت خود در حالی که سوار در یک پرسه زن حیوان خانگی. وارد شدن به یک پرسه زن حیوان خانگی است که بدون عارضه است. اگر شما یک حیوان خانگی بزرگتر شما احتمالا انتخاب یک پرسه زن با یک درب و نزدیک به زمین است. این راه سگ خود را به راحتی می توانید به مرحله و یا شما ممکن است به ارائه حداقل کمک به او را به داخل کابین. کوچک و متوسط حیوانات خانگی به راحتی می تواند برداشته شود به هر سبک از پرسه زن.

بسیاری از حیوانات خانگی مضطرب می شوند زمانی که به تنهایی در خانه برای مدت زمان طولانی. و اگر شما یک سگ است که مجروح و سپس او ممکن است استرس اضافی. برخی از سگ خواهد جویدن یا لیسیدن منطقه آسیب دیده اگر سمت چپ به تنهایی بیش از حد طولانی است. یک پرسه زن حیوان خانگی اجازه می دهد تا شما را به حیوان خانگی خود را با شما حتی اگر فقط برای یک ماموریت سفر. قدم زدن در اطراف بلوک می شود حیوان خانگی خود را خارج از خانه و امیدوارم احساس بهتر به زودی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.