کارخانه‌های کهگیلویه و بویراحمد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فعالیت می کنند

[ad_1]

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: کلیه کارخانه های استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به فعالیت‌های روزانه خود می پردازند.

“سید حشمت الله صمیمی دوست” با اشاره به نامگذاری سال جاری با عنوان “جهش تولید” از سوی رهبر معظم انقلاب و سیاست‌های دولت تدبیر و امید در خصوص حمایت از بنگاه‌های تولیدی در جنگ اقتصادی حال حاضر، افزود: براساس مصوبه نشست ستاد مبارزه با کروناویروس کلیه کارخانجات استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

وی تصریح کرد: کارخانه سیمان “مارگون” و کارخانه سیمان یاسوج واقع در “تنگاری دشت روم” نیز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی هم اکنون فعال هستند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهارکرد: حتی در این ایام واحد تولیدی الکل در شهرک صنعتی “سرآبتاوه” یاسوج که نیمه فعال بود، راه اندازی شده و بخش اعظمی از نیاز مردم استان را تامین می کند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، صمیمی دوست بیان کرد: کارخانه لوازم آرایشی و بهداشتی “سینره” تمام خط تولید خود را به سمت تولید ژل بهداشتی و ضدعفونی کننده برده و این محصولات در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار گرفته و جهت پیشگیری و مقابله با کروناویروس بین داروخانهها و مراکز نیازمند ارسال می شود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.