[ad_1]

اورانیوم ارائه می دهد معامله گران کمی پیاده روی در سمت وحشی. این یک فرار کالا, اما ارزش خطر اگر شما می توانید استطاعت آن است. چند سال پیش اورانیوم قیمت منفجر شد و پس از آن کاهش یافته است به $29 فقط به عنوان به سرعت پس از آن سر به فلک کشید عقب تا ضربه $45. این نوسانات باعث می شود قیمت نفت مانند یک پیاده روی در پارک اما در سال های اخیر, قیمت اورانیوم شده اند در افزایش مداوم.

اورانیوم طبیعی است بسیاری از مزایای بیش از نفت و یا دیگر منابع انرژی. سوخت است که از تولید اورانیوم طول می کشد و برای چندین دهه می توان بازیافت در قالب پلوتونیوم که گسترش آن زندگی حتی بیش از چند دهه. این می تواند یک مشکل در حال حاضر به دلیل گسترده آن زندگی خلاصی از اورانیوم سیاسی اخطار.

انرژی هسته ای جایگزین نفت و مواد شیمیایی پالایشگاه در ایمنی. رکورد ایمنی از انرژی هسته ای به مراتب بیش از دیگر مقیاس بزرگ تولید انرژی از فن آوری های. روغن و مواد شیمیایی پالایشگاه می تواند و باید منفجر شد به دلیل خطای انسانی و حوادث و بی کفایتی. مقررات و کنترل مورد استفاده از سوخت هسته ای بسیار دقیق تر و پایبندی بیشتر به شدت به اجرا گذاشته است که با سوخت های معمولی.

هسته ای قدرت سیاسی متهم موضوع بحث برانگیز. یک اردوگاه است آن را به عنوان برچسب خطرناک و حتی بد. دیگر اردوگاه گرچه مدعی است که قدرت های هسته ای با خیال راحت به تولید 16 درصد از برق جهان را. کشورهایی مانند فرانسه و ژاپن تکیه به شدت بر قدرت هسته ای برای بسیاری از سال و نه کشور دارای هر یک از تاسف برای انتخاب به استفاده از آن به عنوان منبع قدرت بزرگ. 78 درصد از فرانسه و برق از انرژی هسته ای و, مهمترین هرگز تجربه یک حادثه جدی.

آسیا در حال تجربه رشد نمایی در منطقه نیروگاه ساخته شده است اما این نیز اتفاق می افتد در سراسر جهان. چین در حال کار بر روی یک 8 میلیارد دلار قرارداد برای ساخت چهار نیروگاه جدید خواهد شد و احداث 27 سال 2020. هند قصد دارد برای ساخت 17 گیاهان جهان در سال 2012 خواهد شد که سه برابر ظرفیت موجود است. روسیه با کاهش صادرات خود را به طوری که آن را می تواند به حفظ سوخت جدید 25 گیاهانی که برنامه ریزی شده تا سال 2020.

اکثر این گیاهان هنوز به یک توافق دراز مدت عرضه آن نشان می دهد که آنها را مجبور به پرداخت قیمت های بازار به عنوان آنها نزدیک به اتمام است.

وجود دارد و حتی به نظر می رسد برخی از تغییرات برای ایالات متحده در افق سیاسی یک بار دشمنان در حال پیدا کردن زمینه های مشترک و عبور لوله صلح پس به صحبت می کنند. محیط زیست در حال شروع به دیدن نور و درک این مفهوم است که قدرت های هسته ای ارائه می دهد یکی از بهترین جایگزین ها برای ادامه سوخت های فسیلی استفاده, به خصوص به عنوان نگرانی های بیش از گرمایش جهانی افزایش دهد. همچنین قیمت نفت همچنان افزایش یابد سیاسی قدرت است که به نظر می رسد swaying بیشتر در حمایت از انرژی هسته ای.

در حالی که تقاضا همچنان رو به افزایش منابع باقی می ماند ، تجاری انبارهای کاهش یافت 50 ٪ از سال 1985 تا 2003 و معدن باقی می ماند گران و دشوار است.

استرالیا معدن شرکت Cameco یکی از بزرگترین تامین کنندگان اورانیوم در جهان است. این برنامه برای گسترش تولید آن در 18 دلار در کانادا مک آرتور ریور معدن که در حال حاضر بزرگترین در جهان است.

اگر چه لوازم در حال انتظار نمی رود به گسترش به اندازه کافی به افزایش تقاضای رو به رشد را به یک نقطه که سرکوب قیمت آن است که هنوز یک گزینه قابل دوام. چند تحلیلگران انتظار دارند که منابع باقی خواهد ماند تنگ دهه آینده. این خواهد شد در نتیجه افزایش قیمت ها به یک سطح است که دیده نشده از قله در 1970s. این قیمت ها می رود بالا باقی می ماند برای مدتی.

تقاضا اجرا می شود سالانه در حدود 170 میلیون پوند در حالی که عرضه تقریبا 75 میلیون پوند در سال است. کسری ساخته شده است توسط منابع که انبار از سال 1970 برچیدن کلاهک های هسته ای روسیه و دیگر منابع. که عرضه اما رو به کاهش است.

هزینه های سوخت نسبتا کوچک هزینه برای نیروگاه اما سوخت آن را حیاتی برای عملیات خود را. به دلیل وجود دارد هیچ جایگزینی آنها نمی تواند استطاعت به اجرا.

این عوامل مختلف فوق العاده جذاب به فلزات معامله گران که ممکن است علاقه مند در اورانیوم. بر خلاف دیگر فلزات اورانیوم نیست تجارت در بازار آزاد. قرارداد ساخته شده به بخش خصوصی. اما سرمایه گذاران که علاقه مند هستند می توانید خرید معدن, سهام و قراردادهای آتی گزینه ها و سایر اوراق بهادار مانند هر سرمایه گذاری دیگر. یک کارگزار می تواند به ارائه مشاوره و جهت باد در این تجارت مانور.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.