کاهش چشمگیر حضور مردم در محورهای مواصلاتی همزمان با روز طبیعت - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ محمد نیک نژاد به شیوع ویروس کرونا و اعمال محدودیت های تردد در سراسر کشور اشاره کرد و اظهار داشت: امروز ۱۳ فروردین، همزمان با روز طبیعت نیازمند بازدید میدانی از جاده ها، محله های عمومی، پارک ها و… و. هستیم و نیروهای ما با تمامی امکانات موجود در بیش از ۲۰ نقطه از کشور استقرار دارند.

وی ادامه داد: در حال حاضر در تهران گشت های هوایی با بالگردهای ناجا در حال انجام است و این روند تا پایان امروز ادامه خواهد داشت؛ با توجه به تذکر های داده شده به مردم برای حضور نیافتن در پارک ها و تفرجگاه ها، بحمدالله تاکنون براساس بازدید های هوایی انجام شده شاهد کاهش چشمگیر حضور مردم در سطح شهر و پارک ها و … هستیم.

فرمانده هوا ناجا همچنین عنوان کرد: در سایر شهرها از جمله کرمان، یزد، زاهدان، بندرعباس، ساری، خوزستان، فارس و … بازدید هوایی انجام شده که خوشبختانه حضور مردم چه در پارک ها و تفرجگاه ها و چه در محورهای مواصلاتی نسبت به سال گذشته بسیار کاهش یافته است.

سرهنگ نیک نژاد گفت: البته شاهد ترددهای اندکی هم بوده ایم که به دلیل مسائل ضروری زندگی افراد انجام می شود بحمدالله مردم تاکنون همکاری خوبی داشته اند.

وی ضمن تاکید به شهروندان برای رعایت موازین بهداشتی در راستای مقابله با ویروس کرونا خاطرنشان کرد: ان شاءلله با دعای خیر مردم و همکاری بیش از پیش آنها این ویروس را شکست و آسایش و آرامش نیز به جامعه باز می گردد.

فرمانده هواناجا خاطرنشان کرد: جا دارد از تمامی همکاران مان در نیروی انتظامی که همزمان با روز طبیعت حضور فعال دارند و در حال خدمت رسانی هستند قدردانی کنم، همچنین از زحمات تمامی مسئولان بهداشتی و سایر سازمان های دست اندرکار که شبانه روز در حال مقابله با ویروس کرونا هستند، تشکر می کنم.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.