کرونا نیمی از ناوگان اتوبوس شهری یزد را زمین‌گیر کرد

[ad_1]

ایسنا/یزد رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد از کاهش 20 درصدی مسافران ناوگان اتوبوسراین شهر یزد خبر داد و دریافت نقدی کرایه و سوار کردن مسافران بدون ماسک را از عمده تخلفات حال حاضر رانندگان این ناوگان اعلام کرد.

«محمدرضا شفیعی» در حاشیه بازدید از ناوگان حمل و نقل عمومی شهر یزد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، از بازسازی و نصب ایستگاه‌های پایانه شهدای محراب خبر داد و اظهار کرد: نصب تابلوهای یکنواخت راهنمای مسیر به تعداد ۲۰۰ عدد و با صرف ۲۰ میلیون تومان اعتبار جهت حال رفاه شهروندان نیز انجام می‎شود.

وی به کاهش 20 درصدی مسافران این ناوگان در حال حاضر اشاره کرد و گفت: با توجه به مصوبه ستاد کرونا استان و شهرستان یزد ۵۰ درصد از اتوبوس‌های سازمان حمل ونقل شهرداری یزد به دلیل شیوع کرونا از فعالیت متوقف شده‌اند.

این مسئول با تاکید بر این که مردم باید در فرهنگ‌سازی دریافت نکردن پول توسط رانندگان اتوبوس‌ها نقش داشته باشند، گفت: عمده ترین تخلفات کنونی رانندگان این ناوگان، دریافت کرایه نقدی و سوارکردن مسافر بدون ماسک است.

رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد از مردم خواست تخلفات مربوط به این ناوگان را از طریق شماره 1889 گزارش کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.