کریم بهرامی از ریاست هیئت فوتبال قم برکنار شد

[ad_1]

ایسنا/قم با 10 رای مخالف اعضای مجمع هیات فوتبال قم کریم بهرامی رئیس این هیات از سمت خود برکنار شد.

مجمع فوق‌العاده هیأت فوتبال استان قم امروز با حضور حیدر بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال و همراهان وی در دانشگاه پردیس فارابی قم برگزار شد، در حالی که برخی از افراد واجد شرایط حضور در مجمع به دلایل مختلف در جلسه حضور نیافتند، بدین‌ترتیب ۱۰ نفر از اعضای مجمع که در این جلسه حاضر بودند به بیان اظهارات خود پرداختند و سپس رای‌گیری انجام گرفت که کریم بهرامی با ۱۰ رای مخالف از ریاست هیأت فوتبال قم کنار رفت.

مجمع فوق‌العاده هیأت فوتبال در حالی دقایقی قبل به پایان رسید که رسول منعم مدیر کل ورزش و جوانان استان قم و همچنین کریم بهرامی رئیس این هیأت ورزشی در جلسه حضور نداشتند.

مطابق با اساسنامه فدراسیون فوتبال، مدیرکل ورزش و جوانان باید در روزهای آینده شخص جدیدی را برای سرپرستی این هیأت به مدت سه ماه معرفی کند و پس از تائید فدراسیون فوتبال، هیأت تا زمان برگزاری مجمع انتخابات برای تعیین رئیس جدید به شکل سرپرستی اداره شود.

گفتنی است برگزاری این مجمع در حالی انجام شد که کمتر از هشت ماه تا پایان دوره دوم ریاست چهار ساله کریم بهرامی در هیأت فوتبال استان قم باقی مانده بود که به دلیل موج شدید مخالفت‌ها با حضور وی در این مسؤولیت سرانجام مجمع فوق‌العاده این هیأت ورزشی، تشکیل شد که منجر به برکناری وی شد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.