کنگره ملی آیت الله سید کرامت الله ملک حسینی(ره) برگزار نمی شود

[ad_1]

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد کنگره ملی آیت الله سید کرامت الله ملک حسینی(ره) نماینده فقید ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد امسال برگزار نمی شود.

به گزارش ایسنا، در اطلاعیه آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی آمده است: مردم فضیلت دوست و بزرگ پرور استان کهگیلویه و بویراحمد هر ساله در انتظار تکریم مجدد از بزرگ مردی هستند که هماره او را به سیادت و علم و حمیت و غیرت می‌ستودند.

حامل این فضیلت‌ها مرحوم آیت الله العظمی ملک حسینی بود که تجلیل‌های مردم استان در برهه‌های مختلف از آن فقید عظیم در میهن اسلامی و شیعی مثال زدنی گردید.

امسال قرار بود تا کنگره دوم بررسی ابعاد شخصیت آن عالم راحل و فقیه عامل به جای مراسم عمومی برگزار گردد. لکن برای احترام به سلامت مردم عزیز و اصول بهداشتی این امر برگزار نمی‌شود.

از همه بزرگواران و مردم عزیزمان عذرخواهی و از خداوند متعال جبران این محرومیت را مسئلت می‌کنم.

آیت الله العظمی سید کرامت الله ملک حسینی (ره) نماینده فقید کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری و نماینده ولی فقیه در این استان از شاگردان آیت الله العظمی بروجردی و امام خمینی (ره) و از پیشگامان مبارزه علیه رژیم ستم شاهی بود که در سحرگاه ۱۲ آبان سال ۹۱ پس از تحمل دوره‌ای بیماری، در شیراز دعوت حق را لبیک گفت و در جوار حرم مطهر جدش امامزاده قاسم (ع) در یاسوج آرام گرفت.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.