[ad_1]

بسیاری از مردم انجام این باور است که کسانی که هارلی دیویدسون موتور سیکلت, هارد کور, تا تو, لادن تستوسترون پر از مردان که پای مشروب سخت و باد تا نوار بزرگ مبارزه می کند. حتی اگر این مشخصات با این نسخهها کار به خوبی در فیلم, اکثریت قریب به اتفاق هارلی سواران بی قید و دوستانه افرادی که به بازگشت به جامعه است.

هارلی دیویدسون بسیار سخت کار می کرد به منظور توسعه یک جامعه از همراهی در میان مردمی که خود یک هارلی. Wildly موفق Harley-صاحبان-گروه (گراز) بیش از 1 میلیون عضو در سراسر جهان است. با تقسيمات كشوري در سراسر جهان اعضای متحد برای به اشتراک گذاشتن وسواس برای هارلی دیویدسون راه زندگی است.

هارلی دیویدسون سواران شامل مردان و زنانی که در محدوده سنی 18 تا هشتاد و هشت. برخی از هارلی سواران باید سوار شده اند هارلی دیویدسون موتور سیکلت برای بیش از 50 سال است. تعداد زیادی از سربازان که در جنگ جهانی دو شد طرفداران مشتاق از موتورسیکلت به عنوان آنها به طور منظم مورد استفاده برای حمل و نقل در زمان جنگ. یک تعداد معینی از این سربازان هنوز هم در حال حاضر ،

جمعیت زنان از هارلی دیویدسون صاحبان به طور قابل توجهی افزایش یافته است بیش از دو دهه گذشته. شاید شناخته شده ترین زن هارلی موتور سیکلت در حال Avis و افی Hotchkiss. در سال 1915, این مادر و دختر اواز یا موسیقی دو نفری سفر از نیویورک به کالیفرنیا در سه سرعت V-دوقلو با یک درشکه چهار چرخه.

های مختلف زن رهبر لیندا بود Dugeau از بنیانگذاران موتور خدمتکاران, Inc. لیندا شروع یک هارلی دیویدسون موتور سیکلت در سال 1932. او سوار در سراسر ایالات متحده آمریکا و داستان در مورد سفر خود را چاپ شدند موتورسوار در مجله. در سال 1938 Dugeau شروع به ایجاد یک شبکه از موتورسواران که به طور رسمی شد موتور خدمتکاران. این سازمان شد اجاره با آمریکا موتورسوار Association (AMA) در سال 1941 ساخت آن را قدیمی ترین دوچرخه سازمان برای زنان در شمال امریکا است.

دختران در تمام سنین و پس زمینه در حال نشان دادن علاقه به موتور سیکلت و راه زندگی را به آنها ارائه دهد. نه تنها بیشتر دختران, سواری, خیابان, دوچرخه, آنها همچنین شرکت در مسابقه موتور سیکلت. زن مشهور مانند پاپ, موسیقیدان, صورتی و مدل Niki تیلور در حال ورود به صندلی راننده از Harleys و پیشنهاد دیگر برای سوار شدن.

موتور سیکلت سواری نیز تبدیل به یک محبوب خانواده فعالیت است. تجهیزات ایمنی در دسترس است برای محافظت از کودکان در حالی که سوار و شامل افسار تسمه کلاه و کت و شلوار بی خشتک گاوداران و دستکش. تور دوچرخه و موبایل ساده کار گرفتن کودکان و نوجوانان در تعطیلات آخر هفته کمپینگ و یا سفر جاده ای. بارهای از اعضای نظامی پرشور هارلی صاحبان. آنها لذت بردن از احساس آنها را زمانی که آنها به جاده و قلاب تا با همکار هارلی جانبازان از طریق حمایت و حوادث و یا خیریه ، Harley-Davidson پشتیبانی از سیستم های مختلف سواری برای نیروهای ایالات متحده و جانبازان سازمان های خیریه.

طبیعی صفت از افراد که خود هارلی دیویدسون موتور سیکلت است که از دادن منش. هارلی صاحبان اغلب سوار در موسسه خیریه سواری برای کمک به سازمان های خیریه و یا ارائه برای نیازهای کسی که در خود جامعه بومی. هارلی سواران مطرح کرده اند مقدار زیادی از پول خود را در تلاش های جمع آوری کمک های مردمی و پشتیبانی از سازمان های خیریه اختصاص داده شده به تحقیقات سرطان و آلزایمر تحقیقات اوتیسم و بسیاری از دیگر تحسین باعث می شود.

وجود دارد مقدار همبستگی و دوستی میان هارلی سواران. آنها یک گروه متعصب افرادی که لذت بردن از هیجان و ماجراجویی است. یک چیز برای مطمئن وجود دارد هیچ دیگر فعالیت های است که جزء گروههای مختلفی از مردم از تمام جنبه های زندگی و سنین است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.