[ad_1]

تولدت مبارک برای تلفن های موبایل بسیار بهتر زمانی که شما ده از زمانی که شما در یک سال گذشته در اواسط قرن علامت حداقل برای من. من می توانم به یاد داشته باشید زمانی که من ده بود و بازی در رها بخار بیل پشت زغال سنگ منطقه شهر Kaska پنسیلوانیا با من دوست دوران کودکی نمو به عنوان اگر آن روز گذشته بود. من همچنین می توانید به یاد داشته باشید برای رفتن به پارک هرشی در Stenny پدر به او مجوز خود را برای اولین بار در میان ما گروهی از دوستان ما بودند 16. آن روزها به نظر می رسد به گذشته بسیار طولانی تر از روز است که بروید در حال حاضر و من باور دارم که بسیاری از زمان خود را تا به چیزی برای انجام با آن.

دین و تصاویر صحبت کرد حجم به ما برای میلیون ها سال قبل از زبان مد روز. حجم تولید برخی از جالب استراتژی های بقا در طول تاریخ تکامل بیولوژیکی است که توسط آن قابل تشخیص است و این انتخاب از نظر فیزیکی بزرگتر در میان شکار گونه های برقراری ارتباط موثر “سعی نکنید به خوردن من بیش از حد بزرگ است.” این نسبت نه تنها نقش مهمی در تکامل این طرح بزرگ است اما همراه ما به صورت جداگانه در سراسر زندگی ما در برخی از پنهان و سطح شخصی.

در نظر بگیرید اولین بار است که شما جرأت مراجعه به مدرسه ابتدایی خود را پس از چندین سال با بهره گیری از فارغ التحصیلان وضعیت. شما بلافاصله با تجربه آلیس در سرزمین عجایب حس نسبت و احساس شما تا به حال گرفته شده از یک قرص است که باعث می شود شما بزرگتر است. بسیاری از موارد قابل توجهی منقبض و میز قالبهای راهروها و درب توالت, کلاس های درس ، به عنوان اگر خرگوش سفید فقط یک شوخی بد در شما. چه چیزی باعث این خصوص تجربه عجیب و غریب است که شما لازم نیست به یاد داشته باشید این موارد که بسیار کوچک زیرا آنها نیست – شما بودند.

ما می توانیم تجربه در بسیار به همان تناسبی راه است. این احساس به عنوان اگر آن را به سرعت به عنوان ما مسن تر و بیشتر از ما می آیند به سوال اعتبار نظریه انیشتین در برخی از نقطه در زندگی ما است. در نظر بگیرید در تابستان زمانی که شما نه یا ده سال و چه مدت است که در تابستان به نظر می رسید در مقایسه با فصل مشابه با تجربه به عنوان یک بزرگسال. واقعیت این پدیده متناسب ریشه در این رابطه این سه ماه را به زمان عمر. ساده ریاضی نشان می دهد که برای ده سال و سه ماه نشان دهنده 1/40 از زندگی خود را در حالی که برای یک سی ساله, بالغ, سه ماه شامل 1/120 از زندگی خود را. در این اثر باعث می شود نسبت به همان دوره سه ماه به نظر می رسد به رفتن بسیار سریع تر نسبت به کل از زندگی تجربه است.

اولین هنرمندان به خوبی آگاه از عاطفی ما کراوات به دین به عنوان منعکس شده در چند معروف زهره مجسمه که ممکن است با ارائه یک مثال از برخی از این تصاویر برای اولین بار از عشق. برخی از مجسمه تشدید بارداری و پر سینه زن در اغراق آمیز نسبت. من حدس می زنم که زنان باردار تا به حال یک تب و تاب بودن در دوران پیش از تاریخ نیز هست. جمعیت فریاد می زند حجم از اطلاعات به ما غریزی سطح هوش تحت قوانین منحصر به فرد از جاذبه های فیزیکی زمانی که می آید به انتخاب یک پتانسیل شریک عشق; قابل توجه که به خوبی متناسب صورت و بدن است که معمولا ترجیح داده می شود.

باستان شناسان سریع به اختصاص ظهور مفهومی هوش و مدرن رفتار و آیین مذهبی به ارزش این آثار; اما آنها مراقب باشید که اعمال وضعیت احساسی از عشق به عنوان یک ممکن است انگیزه فوق العاده ای غارنشین تلاش. پیشنهاد من فقط مخالف که عبارات هنری از زمان به طور مستقیم به تازه تکامل در نهایت پیچیده احساسات از عشق. شاید اگر باستان شناسان صرف زمان کمتر حفر کردن استخوان حیوانات و بیشتر زمان پریدن جدید آنها ممکن است متوجه ارتباط مستقیم بین هنر و عشق است که بقیه از ما archeologically به چالش انسان مدرن به راحتی تشخیص دهند. شاید دانشگاه ها باید شامل برخی از اجباری میت لوف “من چیزی برای عشق” در سطح تحصیلات تکمیلی باستان شناسی برنامه درسی.

زمان نشان دهنده یک کلید خط اتصال در امتداد فکری پیوسته برای زوج های در عشق واقعی. عشق واقعی ممکن است بزرگترین راهزن از همه است. مسلما ما با ارزش ترین منابع چه مقدار زمان را صرف با هم و چقدر از هم جدا می تواند منبع اضطراب برای بسیاری از زوج است. چارلز داروین گفت: از زمان “مردی که جرات نداره به هدر یک ساعت از عمر خود را کرده است و نه کشف ارزش زندگی” به سمت تمرکز از زمان. چارلز دیکنز گفت: “یک روز تلف دیگران هدر نمی رود در نفس است” یک تمرکز به بیرون از زمان است. چه دو Charlies ممکن است شناخته شده در زمان خود است که عشق واقعی واقعا ایستاده آزمون زمان نسبتا صحبت کردن.

آن را فوق العاده دشوار است به فعل زمان اعوجاج پدیده تجربه, دو فاک, در یک عشق واقعی ارتباط است. هر بار که من برای کافی کلمات و یا نمایندگی پیدا کنم افسار از ریاضی فیزیک و بیوشیمی مسدود کردن افکار من. در عین حال هر یک از ما که حتی رفته از طریق شیفتگی مرحله از یک رابطه می تواند گواهی دادن کاملا با دقت به آنچه اتفاق می افتد به زمان; آن را به سرعت تا زمانی که ما در ظرف مناسب نزدیکی به ما شریک محرک و بدن افت می کند به زمانی که ما در حسرت خود را در مناظر و صداها و بوها و لمس است. اگر عاشق هستند و نه شتاب نسبت به فضا-زمان آنها را اشغال و سپس چرا زمان به ظاهر با سرعت بالا? چرا بسیاری از زوج های جدید در ساعت را نگاه کنید و آن را به طور ناگهانی 5 هستم که آن را احساس می کند مانند تنها یک ساعت گذشت از آنها را برای ملاقات و شام در 7 ساعت شب قبل از. عشق واقعی, ارتباط جنسی, به نظر می رسد به تجربه هم در این راه تمام زندگی خود را.

اگر این پدیده به شدت فردی و خیالی و سپس وجود خواهد داشت هیچ تجربه مشترک است. برخی از افراد حتی می توانید شیر را به اعوجاج به عنوان یک شخص ثالث در نتیجه نظرات به زوج ها از چه زیبا هستند. سقوط کردن یک صخره است که به عنوان نزدیک به دقیق تشبيه به عنوان من می توانم پیدا کنید. های اخیر برخی مطالعات کنترل شده نشان داد که زمان تحریف در حالی که در حال سقوط برای فرد درگیر در آنجا که زمان واکنش سرعت نسبت به حالت “عادی” وضعیت در حال سقوط نیست. در حال سقوط در عشق است همان اثر را در زمان و من تصور می کنم که برای من این است که در آن زمان رفت. متاسفانه این همه زمان که ما در این موضوع جالب برای این زمان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.