اگر می خواهید کولر گازی 24000 بخرید باید به خاطر هزینه بالای آن خیلی مواظب باشید تا انتخاب درستی انجام دهید وگر نه به زودی دچار مشکل می شوید و باید برای خرید یک کولر گازی اسپلیت 24000 دیگر اقدام کنید.اما نگران نباشید مواردی که باید در این مورد بدانید و رعایت کنید چند گزینه بسیار ساده هستند که در ادامه ما آنها را برای شما توضیح خواهیم داد کافی است حوصله کنید و این موارد را مطالعه و به کار ببندید خواهید دید که خیلی راحت می توان خریدی مناسب را انجام داد و بدون دردسر یک اسپلیت 24000 بخرید.قیمت کولر گازی ۲۴۰۰۰ به دلیل وجود برندهای مختلف و شیوه های وارداتی مختلف در فروشگاه های مختلف متفاوت است.به همین دلیل شما باید خرید خود را بر اساس مدل و هوشیارانه انجام دهید.

اجزای AC Mini-Split
سیستم های Ductless از 4 جزء تشکیل شده اند:

واحد کندانسور: کندانسور در خارج از خانه یا ساختمان در حال خنک کننده است. کویل کندانسور آن هوای خنک را از طریق خطوط مبرد که به واحد یا واحدهای داخل خانه متصل می شوند ، پمپ می کند .Pridiom Mini-Split
خطوط مبرد: این خطوط مبرد شارژ شده واحد فضای باز را به واحد یا واحدهای داخلی متصل می کنند. آنها لوله های کوچکی از مبرد خنک کننده هستند و به آنها خط خط می گویند و واحدها را از طریق یک سوراخ کوچک در دیوار یا در موارد نادر از طریق یک پنجره متصل می کنند.
واحد داخلی یا واحد: اینها می توانند به صورت دیواری ، معلق از سقف معلق یا در سقف نصب شوند.قیمت کولر گازی ۲۴۰۰۰  هوای خنک از طریق واحد یا واحدهای سرپوشیده وارد منزل شما می شود.
Remote Control یا Wall Monitor: این کل سیستم را کنترل می کند و به شما امکان می دهد دما ، حالت ها و تنظیمات دیگر را تغییر دهید.
مزایای اصلی
مینی شکافها نسبت به سایر سیستم های تهویه مطبوع اتاق دارای مزایای مشخصی هستند:

آرام: از آنجا که کمپرسور در خارج از منزل قرار دارد ، تنها سر و صدای داخلی از فن واحد است و باعث می شود ساکت تر از AC یا پنجره یا دیواره داخلی باشد.
خنک کننده منطقه (و گرمایش در صورت وجود): خنک کننده منطقه به شما امکان می دهد یک اتاق یا منطقه خانه خود را به طور همزمان خنک کنید. به عنوان مثال ، می توانید AC اتاق خواب خود را تا زمانی که به رختخواب بروید خاموش نگه دارید. در حالی که AC های مرکزی تمام خانه شما را خنک می کنند ، از جمله مناطقی که به ندرت از آنها استفاده می کنید ، خنک کننده منطقه به شما امکان می دهد فقط مناطق خاص خانه خود را خنک کنید ، بنابراین مناطقی که خنک کننده نیستید را خنثی می کنید.
No Ducts: نیازی نیست که نگران مجاری کثیف آلرژن ها یا ذرات دیگر در اطراف خانه خود باشید ، زیرا آنها از مجاری استفاده نمی کنند. علاوه بر این ، تقریباً تمام سیستم های مجاری به دلیل نشت ، ترک و یا قطع اتصال ، درصد از کارایی و کارایی خود را از دست می دهند. هیچ نوع مجاری به معنای از دست دادن کارایی نیست.
ویندوز لازم نیست: بسیاری از سیستم های تهویه مطبوع اتاق به یک پنجره برای تهویه و نصب نیاز دارند. بر خلاف AC های قابل حمل و مدل های پنجره ، برای نصب مینی اسپلیت ها نیازی به پنجره نیست.
مناطق: تنها- در مقابل چند منطقه
یک سیستم تقسیم انعطاف پذیر تک منطقه ای با استفاده از 1 واحد فضای باز و 1 سرپوشیده ، بخشی از خانه شما را خنک می کند. این موارد در اتاق خوابها یا اتاقهایی که برای تهویه مطبوع مرکزی مجاری نیستند محبوب هستند. نکته اصلی در مورد AC های تک منطقه ای این است که اگر Mini-Split in Living Spaceunit از قدرت کافی برای پوشش فیلم مربع اتاق شما برخوردار باشد. مشاهده مینی اسپلیت های بدون زنگ بدون منطقه.

مینی اسپلیت های چند ناحیه درست مانند مدل های تک منطقه ای کار می کنند اما بخش های بیشتری از خانه یا محل کار شما را خنک می کنند. هر واحد داخلی (نمایانگر یک منطقه) از طریق خطوط مبرد به واحد در فضای باز متصل می شود.قیمت اسپلیت 24000 عموماً تا 4 منطقه سرپوشیده وجود دارد. اگر تهویه مطبوع ندارید ، برای خنک کردن مناطق مختلف خانه خود از سیستم چند منطقه ای استفاده کنید – که به لطف خطوط طولانی مبرد می تواند در چند طبقه باشد. مدل های چند زون در زیرزمین ها ، مطب پزشکان و آپارتمان ها محبوب هستند. واحد منفرد در فضای باز مجهز به کلیه واحدهای داخلی است ، اما معمولاً در همه زمان ها نمی توان از بالاترین سطح استفاده کرد. مشاهده مینی اسپلیت های چند ناحیه بدون زنگ.

خرید کولر گازی 24000 جدید ؟

سوال بزرگ اینجاست – به چه نوع تهویه مطبوع اتاق نیاز دارید؟ تعدادی از گزینه ها ممکن است شما را شگفت زده کند: سیستم های تهویه مطبوع پنجره ، تهویه هوا از طریق دیوار ، سیستم های اسپلیت بدون سیم ، واحدهای ترمینال بسته بندی شده و تهویه مطبوع قابل حمل.

سیستم های تهویه مطبوع امروز بادوام و با کارایی بالا و در عین حال بی سر و صدا هستند. آنها در اندازه های مختلف با بسیاری از ویژگی های راحتی ، از جمله پانل های رنگی مرسوم ، مد روز برای مطابقت با اتاق شما آمده اند. از اینجا شروع کنید تا اصول اولیه تهویه هوا را بخوبی طراحی کنید تا هنگام گرم شدن هوا ، خنک شود.

تهویه هوا در مقابل واحدهای هوایی مرکزی

چند نصب مزایای تهویه هوا به جای یک واحد تهویه مطبوع مرکزی مزایای آن وجود دارد:

هزینه اولیه واحد بسیار کمتر است.
در هر زمان فضای کوچک را خنک می کند ، بنابراین اجرای واحد هزینه کمتری خواهد داشت.
درجه حرارت را می توان با اتاق کنترل کرد ، نه تنظیم یکسان برای همه اتاق ها.
بعضی از واحدها می توانند با حرکت شما از یک خانه به خانه دیگر.
تهویه مطبوع بدون اسپلیت

اگر می خواهید بدون هدر رفتن فضای مجرای مزایای سیستم تهویه مطبوع مرکزی را بدست آورید ، یک سیستم تقسیم داکت و داکت نصب کنید. سیستم تقسیم ductless (که به آن سیستم تقسیم مینی اسپلیت ، بدون شکاف یا داکت نیز گفته می شود) حداقل یک واحد در داخل خانه (این اواپراتور) و یک واحد فضای باز (کندانسور) است. لوله های کوچک مبرد از واحد در فضای باز به واحد داخلی (بازدید کنندگان) منتقل می شوند – این دسته ها همچنین به عنوان مجموعه خط شناخته می شوند.

یک واحد تقسیم نشده و بدون مجتمع مسطح یک اتاق را تحت پوشش قرار می دهد – فقط اطمینان حاصل کنید که BTU به اندازه کافی بالا هستند تا بتوانند فیلم مربع موجود در اتاق را خنک کنند.

اگر می خواهید بیش از یک منطقه را خنک کنید ، یک سیستم تقسیم چند زون دارای دو ، سه یا چهار واحد (بسته به مدل) واحد داخلی در یک کندانسور است.

یک سیستم انشعاب بدون مجوز باید توسط قیمت کولر اسپلیت 24000 تکنسین معتبر HVAC نصب شود.

8 بهترین آیرون سنگاپور برای ضرب و شتم گرما (2020)
14 آوریل 2020 / بدون نظر

با افزایش دما ، بیشتر خانه های سنگاپور به یک هواپیما مجهز شده اند تا از خود در برابر گرما دفاع کنیم. اگرچه لوازم خانگی ضروری برای هر خانه جدید محسوب می شود ، خرید یک هواپیما در سنگاپور ممکن است خیلی ساده نباشد. و مانند یخچال ، واشر یا تلویزیون ، می خواهید مطمئن شوید که تهویه مطبوع مناسب خانه خود را خریداری کنید. در اینجا راهنمای خرید هواپیمای سنگاپور ما به شما می گوید که چگونه می توانید در مورد خرید هواپیمای خود اقدام کنید و 8 بهترین هواپیمایی در سنگاپور برای ضرب و شتم Heat می باشد. اگر وقت کافی برای خواندن کل راهنما ندارید ، حتماً حداقل قسمت های 1 (نکات سریع در مورد خرید ایروان خود) و 2 (8 بهترین تهویه هوا در سنگاپور را برای خرید) طی کنید. آیا آخرین راهنمای سرویس هواپیمایی سنگاپور را نیز مشاهده می کنید!

این مقاله بخشی از سری راهنمایان خرید خانه ما است. راهنماهای بیشتری را در اینجا بیابید.

این مقاله آخرین بار در تاریخ 14 آوریل 2020 به روز شد.

8 بهترین آیرون سنگاپور برای ضرب و شتم گرما (2020)
فهرست مطالب:
نکات سریع در مورد خرید یک هواپیما
8 بهترین آوانگونی در سنگاپور برای خرید [خلاصه]
نحوه خرید یک هواپیما برای منزل
چه نوع هوایی
چند اتاق به دنبال قیمت کولر 24000 خنک شدن هستید؟
مساحتی که خنک می کنید چیست؟
چه نوع فضایی است؟
کدام مارک یک هواپیما برای خرید؟
بهره وری انرژی را در نظر بگیرید
نویز را در نظر بگیرید
aircon خود را نصب کنید
بهترین ایرکون برای خرید
چگونه می توان هوای خود را حفظ کرد
از کجا می توان یک هواپیما خریداری کرد
خرید خانه خود را تأمین مالی کنید
افشای اطلاعات: برخی از لینک های زیر لینک های وابسته هستند. آنها هزینه ای اضافی برای شما ندارند ، اما اگر از طریق سایت ما خریداری کنید ، یک کمیسیون یا پاداش کوچک دریافت می کنیم که سایت ما را در حال کار نگه می دارد و به ما اجازه می دهد تا محتوای رایگان را برای شما ایجاد کنیم. گفته می شود ، ما فقط فروشندگانی را توصیه می کنیم که به آنها اعتماد کنیم. ممنون از حمایت شما برای اطلاعات بیشتر در مورد خط مشی افشای ما ، اینجا را کلیک کنید.

همه مواردی که باید در هر خانه ، دفتر و در واقع در هر جایی از خانه در سنگاپور داشته باشیم ، همه ما می دانیم که وقتی گرمای گرمسیری خیلی زیاد می شود ، از راه دور تهویه هوا کار کنیم.

اما وقتی نوبت خرید یکی است؟ نه خیلی ساده بیایید فقط بگوییم کولر گازی ۲۴۰۰۰ که متوسط صاحب خانه در مورد امور باهوشه نیست. چه تعداد سیستم ، BTU ، دسی بل باشد – همه اینها مانند یونانی (یا فیزیک کوانتومی) به نظر می رسد. و رقم های بزرگتر یا ویژگیهای جالب تر مطمئناً به معنی بهتر است ، درست است؟ نه همیشه – وقت آن است که سریعتر بیدار شوید و یک خریدار هوایی ارزان تر باشید! راهنمای سریع ما را برای تشخیص بهترین نوع AC برای خانه خود بررسی کنید.

قبل از خرید: 3 مورد اصلی که باید بدانید
مشخصات تهویه مطبوع می تواند مانند ژارگون مطلق به نظر برسد. برای پاکسازی هوا ، این 3 آمار مهم را که ممکن است در طی راه تمیز کردن مغازه ها با آن روبرو شوید ، داشته باشید.

https://mahbano.net/label/24000-air-conditioner/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.