[ad_1]

همه حیوانات انسان گنجانده شده می توان به پاسخ در یک راه خاص به یک محرک خاص.

نظر خود را در واکنش به یک آژیر پلیس, یک زنگ یک علامت توقف. هنگامی که شما تجربه این محرک های شما واکنش نشان می دهند به روش های مختلف اما همیشه در این راه به شما آموزش داده شدند تا رفتار برای هر یک محرک. آژیر یک سیگنال به جلو و یا از راه دریافت یک زنگ به توجه و یا متوقف کردن و یا شروع به چیزی و یک علامت توقف به توقف در. شما مشروط بر زمان واکنش نشان می دهند در این راه.

یک پزشک آمریکایی ویلیام Twiteyer مشاهده شده است که زمانی که او شنود گذاشته جلوی زانو وجود دارد رفلکس “تند” در پا. او سپس مشاهده می شود که زانو گاو هنگامی که او به نظر می رسد به آن ضربه بزنید اما این کار را نکرد. او برای اولین بار به رسمیت شناخته شده یک واکنش شرطی. ایوان پاولوف, یک دانشمند روسی, خواندن این مقاله و بررسی این موضوع بیشتر است. او پاولوف است بهترین و شناخته شده برای پژوهش خود را با سگ ترشح بزاق در صدای تیک تاک مترونوم که از تحقیقات خود را. رفتاری روانشناسی و رفتار حیوانات حرکت خوبی در راه است.

در پاولوف را آزمایش او را تنظیم مترونوم تیک تاک در همان زمان به عنوان ارائه مواد غذایی است. پس از یک دوره از زمان سگ شروع به ترشح بزاق در جلسه مترونوم زمانی که هیچ مواد غذایی ارائه شده به آنها است. پاولوف را آزمایش نشان داد که پاسخ به علت مطبوع.

آموزش سگ است که بیش از تهویه. به عنوان استاد در رابطه با سگ ما نیاز داریم آنها را به رفتار به عنوان مناسب برای حالات مختلف. با آموزش خوب ما می تواند اطمینان حاصل شود سگ ما امن هستند و نه مشکل دیگر افراد و یا حیوانات.

در حالی که متوسط حومه پوچ نیست نیاز به این سطح از آموزش سگ کار – مزارع, پلیس, امنیت, دیدن چشم – مهم این است که تکنیک های صحیح استفاده می شود برای حیوان.

چگونه شما می دانید آنچه که صحیح تکنیک ؟

اولین قانون این است که هر روش است که باعث آسیب به حیوانات باید از بین بروند از انتخاب های خود را. به یاد داشته باشید که صدمه می توانند به صورت فیزیکی و یا روانی و یا هر دو.

قانون دوم درک است که هر یک از حیوانات منحصر به فرد است و آنچه با این نسخهها کار برای یک سگ ممکن است برای دیگری کار می کنند. مربیان که از ابزارها و تکنیک های در دسترس به آنها را معمولا بدست آوردن بهترین نتایج. یک روش انعطاف پذیر شما را قادر به حرکت به رژیم های مختلف آموزش برای سگ های مختلف را با سهولت.

سومین قانون مهم است برای اطمینان از ایمنی را برای خود و سگ و دیگر تماشاچیان و یا سگ در اطراف در زمان آموزش.

آموزش اولیه باید سرگرم کننده برای هر دو شما و سگ خود را. اطمینان حاصل شود شما باید خطاب به جنبه های ایمنی از آموزش های خود را و شما ممکن است نیاز به پوشیدن دنده محافظ اگر سگ شما غیر قابل پیش بینی و بی ثبات خلق و خو و یا پوزه بند و افسار آنها را تا زمانی که شما اعتماد به نفس آنها امن برای کار با و بدون چنین محدودیت. به یاد داشته باشید که آنها دارای دندان های تیز و پنجه های و که بخشی از آموزش های خود را برای آنها خواهد بود برای متوقف کردن آنها از گاز گرفتن و چنگ زدن شما; این رفتار این است که عمدتا به دلیل آنها می خواهند به بازی با شما.

سگ مانند بسیاری از حیوانات واکنش نشان می دهند به اعتماد به نفس و اعتماد اما شما باید قادر به وضوح صفحه نمایش این عنوان تظاهر را تقریبا بلافاصله تواند با حیوانات است.

با شروع بازی و اجتماعى کردن خود توله سگ جوان یا نابالغ سگ (تا حدود 6 ماه). بیشتر سگ نیاز به یک رویکرد متفاوت است زیرا شما در ابتدا باید برای به دست آوردن اعتماد خود را که ممکن است دشوار است اگر آنها را به حال فقیر تاریخچه و شروع به زندگی است. اگر شما تا به حال این سگ پس از آن یک توله سگ بود اما “اجازه دهید آن را اجرا کنید” شما احتمالا در حال حاضر آن را اعتماد و قادر خواهد بود برای رسیدن به آموزش های پایه.

تغذیه زمان است که یک محل عالی برای شروع است. سگ متوجه شما رهبر را بسته و زمانی که در حال تغذیه بیشتر آماده خواهد شد خود را به دستورات پایه.

اطمینان حاصل شود شما باید مقدار زیادی از پاداش به شما به عنوان آموزش و دانستن دستورات خود را, سیگنال و یا کلیک قبل از اینکه شما شروع به درس.

آموزش برنامه ها و طرح درس مفید هستند و شما را قادر به پیگیری و نظارت بر نتایج نسبت به این طرح است. نظارت خواهد شد بگویید شما را به سرعت خود را چه حیوانی است, در پاسخ به, و این فرصت را به مدیریت بهتر اجتماعی و رشد خود را چهار پا دوستان.

من امیدوارم که شما تاریخ با من و من سگ در یک رابطه شاد و مجموعه خود را چشم در داشتن بهترین سگ آموزش دیده در محله خود را.

موفق باشید و لذت بردن از کار خود را با سگ خود را بدون توجه به آنچه سن خود آنها را دوست دارم به یاد بگیرند.

P. S. – شما می توانید آموزش یک سگ جدید کلاهبرداری

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.