[ad_1]

اگر شما در حال برنامه ریزی برای خرید یک USB فلش درایو و یا فقط علاقه مند به ارتقاء وجود دارد مقدار زیادی از عوامل است که شما باید در نظر بگیرید برای شما به خرید حق واحد است. این عوامل عبارتند از:

ظرفیت

این است که احتمالا مهم ترین عوامل است که شما باید در نظر بگیرید. برای تصمیم گیری در ظرفیت مناسب برای شما باید در نظر گرفتن نیازهای شما. فلش درایوهای آمده در ظرفیت های مختلف مانند 2 GB 4 GB 8 GB 16 GB و 32 GB. ظرفیت های مختلف هستند ایده آل برای فایل های مختلف. برای مثال, 2 گیگابایت, 4 گیگابایت و 8 گیگابایت درایو ایده آل برای اسناد متنی عکس JPEG به معنای به صورت آنلاین استفاده کنید و دیگر فایل های کوچکتر. 32 گیگابایت فلش درایو ایده آل برای فایل های بزرگ مانند فیلم ها و فایل های هنر. شما باید بدانید که نیازهای شما را برای شما به خرید حق واحد است.

امنیت

هنگامی که شما ذخیره فایل های خود را شما می خواهید آنها را به امن. برای محافظت از فایل های خود را, شما باید برای درایوهای با یک جزء رمزگذاری در سطح سیستم امنیتی است. این می تواند حفاظت از رمز عبور و یا تکنولوژی تشخیص اثر انگشت. این ویژگی امنیتی تضمین می کند که هیچ کس نمی تواند دسترسی به فایل های. در حالی که سطح حفاظت بستگی دارد که اسناد و مدارک شما در حال ذخیره سازی در درایو به یک درایو است که حداقل حفاظت از رمز عبور.

ستبری

حتی اگر درایو شما در حال برنامه ریزی برای خرید به اندازه کافی بزرگ است و دارای ویژگی های امنیتی لازم است آن را از هیچ ارزش اگر آن را از هم جدا می افتد و پس از کمی ساییدگی و پارگی. باید اطمینان حاصل کنید که دیسک خود را به آخرین برای مدت طولانی شما نیاز به خرید یک ساخته شده از هاردی مواد مانند آلومینیوم آنودایز روده. شما همچنین می توانید برای واحد از پلاستیک ساخته شده اما اطمینان حاصل شود که کلاه نوعی افسار. برای محافظت از درایو از آب برای کسی که ضد آب است.

سرعت انتقال

آخرین چیزی که شما می خواهید به صبر برای ساعت برای شما برای انتقال فایل ها. اگر شما در حال رفتن به انتقال فایل های بزرگ که بزرگتر از چند کیلوبایت پرداخت نزدیک توجه به سرعت انتقال از درایو. برای اینکه در طرف امن برای درایوهای با سرعت است که به عنوان بالا به عنوان 25 مگابایت در هر ثانیه است.

نتيجه گيری

این عوامل است که شما باید در نظر بگیرید هنگامی که خرید یک درایو فلش. در هنگام خرید, خرید از یک فروشگاه معتبر. برای ارضاء عاطفی برای یک واحد است که در نگاه جذاب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.