[ad_1]

اگر شما در حال فکر کردن در مورد پرتاب یک حزب در نظر بگیرید و آن را یک حزب تم! زیر, پارتی, ایده های تم امیدوارم الهام بخش شما را به پرتاب یک حزب بزرگ!

1. عربستان – عربستان یک حزب تم همه چیز در مورد, راز, رمز و راز و فتنه اطراف شاهزادگان و شاهزاده پادشاهان و ملکه است. شما باید استخدام یک اصل بدوی چادر و محل آن را بر روی شن و ماسه به صورت اصل اثر. استخدام یک خر و افسار آن را در خارج برای یک جایزه اضافه شده. هر کس باید نشسته بر روی بالشتک های روی زمین. شما همچنین می توانید استخدام یک رقصنده شکم, fortune teller یا مار افسونگر برای حزب خود را.

2. هاوایی – این ایده آل باید برگزار شود در ساحل! استخدام یک حرفه ای کوکتل ساز را به نوشیدنی های مورد علاقه مانند سلام یا هاوایی Heartbreaker. خوردن میوه خوشمزه است که مهمانان خود را می توانید بر روی سیخ. پس از انجام برزخ در اطراف اردوگاه آتش!

3. جیمز باند – باند حزب فرصتی است برای زنان به لباس به عنوان مورد علاقه خود را پیوند دختر و بچه ها خود را به عنوان بهترین باند و یا پسر بد. شما باید نوشیدن شامپاین یا مارتینی متزلزل هم زده نشده. بازی best of Bond theme سی دی موسیقی برای ایجاد اثر. در نظر پانسمان تا به عنوان یک گارد امنیتی و بررسی سلاح های مخفی خود را هنگامی که مهمانان می رسند.

4. فرانسه – فرانسه حزب تم فرصتی است برای خوردن و نوشیدن بهترین است که در دسترس است. بازی, فرانسوی, کافه موسیقی و سرگرم کننده را از مختلف, فرانسوی, کلیشه. لباس در افقی, stripey لباس پوشیدن پیاز گردنبند و برتس. شما حتی می تواند به ارمغان بیاورد در شراب متخصص برای ارائه به مهمانان خود را.

5. لباس مبدل در امدن – حزب لباس مبدل در امدن فرصتی است برای پنهان کردن هویت واقعی خود را پشت یک ماسک صورت شما می شود شگفت زده در چه شما می توانید دور با زمانی که هیچ کس می داند که شما هستند! بازی موسیقی کلاسیک و مواد غذایی باید با کیفیت بالا, انگشت کردن مواد غذایی است. شما می توانید یک رونمایی در نیمه شب اگر شما می خواهید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.