[ad_1]

این که آیا شما یک توله سگ جوان و یا مسن تر لهاسا Apsos یکی از مهم ترین درس برای تدریس است, آموزش خانه.

Housebreaking, توله سگ, را, زمان, آنها فقط یک کودک است و محدود به هیچ کنترل بر مثانه یا روده اما این بهبود به عنوان آنها شروع به مادر. شروع با در نظر گرفتن آنها در خارج از هر 20-30mins به همان منطقه و انتخاب یک کلمه یا عبارت را تشویق به این کار. در زمان آنها را درک خواهد کرد که این یک توالت شکستن و رفتن به همان نقطه. تکرار کلید موفقیت در آموزش است. ستایش آنها را برای خود درست رفتار است. در حالی که رفتن خارج به نظر می رسد مانند سرگرم کننده را به آنها و همه آنها را هیجان زده, اجتناب از بازی کردن با آنها است که راه آنها در نهایت درک آن بازی نمی کند اما زمان اسان. اگر بعد از مدتی آنها رفته اند و نه بازگشت آنها را به جعبه خود را و آنها را به عقب 10-15mins بعد. هنگامی که آنها در نهایت نشان می دهد مناسب احمقانه رفتار پرخرج ستایش آنها و ایجاد یک معامله بزرگ از آن و پاداش آنها را بر این اساس.

جعبه یا افسار آموزش نیز مهم است برای هر سن لهاسا Apsos. نگه داشتن آنها را در مجاورت نزدیک به شما خواهد آموخت که زمانی که آنها نیاز به رفتن احمقانه.

وجود خواهد داشت بار است که حوادث اتفاق می افتد اما سرزنش و یا فریاد در آنها چه جوان و یا پیر پس از این رویداد نیست و رفع این مشکل است. به جای آن شما می توانید می گویند بد دختر/پسر و آنها را مستقیما در خارج و تشویق مناسب رفتار خارج است. تمیز کردن کثیف به سرعت در صورت امکان. اگر آنها از بین بردن خود را در خارج ستایش آنها را با هیجان و آنها را به یک درمان برای اصلاح رفتار است.

اگر شما انجام داد خود را Lhasa Apso خود را برای حوادث آنها به طور کلی در نظر گرفتن این که آن بد برای رفتن اسان در هر کجا و شما ممکن است دریابید که آنها ممکن است مخفیانه رفتن احمقانه دیگری که در خانه است.

برخی از اشتباهات, برای آگاهی از, در حالی که خانه آموزش سگ خود را عبارتند از:

آنها اجازه می دهد دسترسی به تمام مناطق از خانه قبل از آنها بوده اند به درستی اسان آموزش دیده و با نظارت بر آنها مناسب است.

در حالی که حوادث اتفاق می افتد خود را محدود Lhasa Apso به یک منطقه محدود (دروازه/جعبه) و همچنین ارائه فرصت های منظم برای رفتن اسان خارج در حالی که تحت نظارت و نمایش شور و هیجان برای رفتار خود و دریافت یک درمان شما را در رسیدن به هدف نهایی از آموزش خانه آنها.

هنگامی که سگ خود را در نهایت نمیفهمد رفتار مناسب هنگام نیاز به رفتن احمقانه شما فقط باید به یک نشانه و آنها را می دانم که آن زمان برای رفتن به خارج. و شما بدانید که این نشانه ها زمانی که آنها نیاز به رفتن.

نشانه ها نیز مفید هنگامی که تغذیه. داشتن مجموعه بار کمک در مثبت آموزش خانه. یکی دیگر از چیزی است که مشترک با مردان است مارک آرامی ادرار در چیزهایی که از آنها عبور کند. ولگرد و یا ميتواند معمولا از بین بردن این مشکل است.

خانه آموزش خود را لهاسا Apsos نیاز به تکرار قوام روال و تقویت مثبت برای رفتار صحیح. هنگامی که آنها زمانی حدود 2 ماه از حوادث پس از آن را ایمن می گویند آنها با موفقیت حیوان تربیت شده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.