[ad_1]

Housebreaking آگهی های بسته از نظر حال این موضوع که من دریافت بیشترین سوالات در, دست پایین. مهم این است که واقعا به مطمئن شوید که شما به دنبال یک طرح سازگار. قوام را housebreaking سگ یا توله سگ به عنوان ساده به عنوان آن می تواند باشد. اما housebreaking است که هنوز هم دشوار است. و این چیزی است که شما در حال رفتن برای به انجام رساندن یک شبه و یا حتی در یک هفته با وجود برخی از تبلیغات ممکن است شما را ببینید آنلاین حاکی از این است که شما می توانید. Housebreaking یک فرایند است. سگ شما باید یاد بگیرند که از طریق مطبوع که در آن است و مناسب برای رفتن اسان.

حتی اگر شما به دنبال تمام مراحل شما هنوز هم می تواند اجرا به موانع غیر منتظره در housebreaking روند یعنی هنگامی که سگ خود را شروع می شود با استفاده از حمام در داخل خانه دوباره پس از آنها تا به حال به ظاهر housebreaking پایین جامد و یا زمانی که سگ خود را شروع می شود با استفاده از حمام در جعبه خود را. وجود دارد فرآیندهای مختلف برای دست زدن به این مسائل پس من آدرس آنها را به طور جداگانه شروع با برخورد با یک سگ است که آغاز شده pottying داخل خانه پس از شما فکر می کنید آنها به طور کامل حیوان تربیت شده.

قبل از اینکه ما شیرجه رفتن به housebreaking نگه داشتن این در ذهن… حتی بهترین سگ های آموزش دیده خواهد شد که حوادث است. هدف این است که برای آن می شود تا گاه به گاه است که شما نمی توانید به یاد داشته باشید 2 از گذشته 3 بار این اتفاق افتاد. حتی من 11 سال سگ مرا شگفت زده کرد چند ماه پیش با آبریزش در حال حاضر در نزدیکی من backdoor پس از داشتن حیوان تربیت شده برای یک دهه! در این مثال حادثه کاملا تقصیر من. من رفته بودم خارج از شهر یک شبه و او نمی باید در هر نقطه دیگری بروید. نگه داشتن این را در ذهن زمانی که شما در حال آموزش سگ خود را و یا توله سگ به دلیل یک حادثه ممکن است به معنای سگ خود را به طور کامل عود. اگر شما در حال برخورد با حادثه تعداد 2 یا بیشتر در یک زمان کوتاه span شما نیاز به اقدامات فوری برای جلوگیری از هر گونه مشکلات بیشتر.

مشترک استدلال می شنوم از صاحبان آنها وقتی که سگ شروع به backslide در آموزش است که سگ عصبانی است و یا انجام آن را از وجود و یا “بازگشت” در صاحب برای برخی از بی عدالتی انجام داده به آنها. من به جرم داشتن این افکار قبل از بیش از حد اما این سریعترین راه به یک راه حل این است که به اجازه رفتن از این خط فکر و اتخاذ سرود که سگ خود را انجام نمی دهد همه چیز را از وجود یا نفرت از شما. سگ به طور کلی می خواهم صاحبان آنها خوشحال می شود. آنها حیوانات بسته و آنها می خواهند به در مبارک منسجم بسته است. آنها همچنین لازم نیست که همان احساسات یک انسان می کند و آنها نمی کینه نگه دارید و یا عمل از وجود.

این در واقع کاملا ساده… از سگ دیدگاه. او فکر می کند او قرار است در این خانه در حال حاضر… او آن را انجام داده در بسیاری از مواقع در حال حاضر با هیچ اصلاح (یا نوع اشتباه تصحیح).

که بدان معنی است که زمانی که شما می توانید سگ خود را و او نیاز به crated یا محدود به طوری که او هیچ حوادث و او باید بسیار محدود دسترسی به پرسه زدن در خانه تا زمانی که شما دریافت housebreaking برگشت تحت کنترل است. در اینجا این است که استراتژی خاص برای دست زدن به housebreaking مسائل:

1. افسار سگ خود را به یک دسته سه تایی متصل به کمربند خود را و یا برخی از قطعه ای از مبلمان به طوری که او هرگز از خود را دید.

2. نگه داشتن یک چشم نزدیک و یادگیری برای تعیین زمانی که سگ خود را هدف قرار دادن حداکثر اسان-برگزاری آستانه. به طور معمول تعداد زیادی از خرناس زمین می آید درست قبل از تصادف. سازمان دیده بان سگ خود را!

3. هنگامی که شما سگ خود را خم (یا چمباتمه زدن) به کلاسیک این است که “من قصد دارم به رفتن احمقانه” مطرح پرش (حتی اگر شما در حال ایستاده) کف زدن دست های خود را با هم به سگ خود توجه می گویند: “Ah-Ah” در یک, روشن, شرکت صوتی (بدون نیاز به صدا هیستریک در اینجا ایده این است برای تکان دادن سگ خود را به توجه به شما به جای pottying).

4. با استفاده از دسته سه تایی راهنمای سگ خود را خارج. سگ خود را انتخاب کنید اگر شما به منظور رسیدن به آنها را در خارج به سرعت.

5. تشویق سگ خود را با وزش ستایش و لبخند اسان هنگامی که شما خارج است. ستایش سگ خود را پرخرج با رفتار و آغوش و عشق برای به پایان رساندن خارج است. این چیزی است که شما می خواهید.

“Ah-Ah” بود به اندازه کافی برای متوقف کردن من Sheltie طولانی به اندازه کافی برای من به خارج. سپس من هم محور با یک لبخند و یک بازی دوستانه فرمان “احمقانه زمان” تا زمانی که او رفت و اسان خارج است. سپس آن زمان برای بسیاری از ستایش و حتی برخی از رفتار اگر شما چند دستی. چند بار انجام این کار و سگ خود را درک خواهد کرد که pottying تنها باید اتفاق می افتد در خارج.

آنچه من می خواهم شما را به خارج شدن از این استراتژی این است که شما نه تنها باید تمرکز بر مجازات سگ خود را برای استفاده از حمام در داخل خانه. در واقع تنها زمانی که شما باید حتی سرزنش آنها را برای زمانی که شما آنها را در عمل گرفتن (با “Ah-Ah” و یا یک شرکت “هیچ”). مجازات سگ خود را پس از این واقعیت حتی 3 دقیقه پس از, است, به کار نمی رود.

سگ خود را نمی خواهد من تکرار نمی خواهد ایجاد ارتباط بین آنچه او حتی 2 دقیقه پیش (یعنی pottying در داخل خانه) و شما رجزخوانی و سر و تنه زدن بینی خود را در ظروف سرباز یا مسافر.

تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر اجازه ندهید که سگ خود را ببینید شما آن را پاک کردن و آماده دفعه بعد برای گرفتن سگ خود را درست زمانی که او چمباتمه.

برای توله سگ این روند حتی ساده تر است زیرا آنها تمایل به نور به اندازه کافی برای شما به واقع آنها را انتخاب کنید تا به حمل آنها به خارج است. این یک راه خوب برای توله سگ خود را در خارج به سرعت قبل از آنها به پایان pottying در داخل خانه.

با من بولداگ انگلیسی من به یک مشکل غیر منتظره است که شما ممکن است تجربه خود را. حتی با شرکت “Ah-Ah” و پریدن او نمی خواهد/نمی تواند متوقف pottying هنگامی که او می خواهم آغاز شده است. و این نا امید من به هیچ پایان! اما با چوب روند. گرفتن سگ خود را در خارج به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و آنها را تشویق به احمقانه.

بنابراین نشان دادن سگ خود را که در آن شما می خواهید آنها را به رفتن اسان زمانی که آنها مجبور به رفتن احمقانه. آن را تقویت رفتار سریعتر. و آن را برای آنها مفید اسان خارج از دوش آنها با عشق و رفتار زمانی که آنها انجام می دهند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.