[ad_1]

یک kiteboard دسته سه تایی هر tether که متصل به یک kiteboarder یا kitesurfer به او kiteboard را نباید با بادبادک دسته سه تایی است که یک قطعه اساسی از kiteboarding تجهیزات ایمنی. ایده پشت این kiteboard دسته سه تایی به کمک kiteboarder نه سست هیئت مدیره زمانی که این دو از هم جدا شدن. مشکل نهفته است در ایمنی این تدبیر و آنچه اتفاق می افتد زمانی که چیز اشتباه است.

اولا آموزش بازیابی هیئت مدیره خود را هنگامی که سقوط از آن است که یک گام در فرایند یادگیری می آید که قبل از یادگیری برای سوار یک kiteboard. این kiteboard بازیابی فرایند ما می توانیم به عنوان مراجعه خلاف جهت باد بدن کشیدن و یا جهت بدن کشیدن. اگر شما می توانید't با اطمینان بدن را به عقب بکشید به هیئت مدیره خود را هر زمان که شما آماده به تلاش برای سوار شدن آن است. کامل به عنوان مثال تصور کنید رانندگی یک ماشین برای اولین بار در یک شهر شلوغ آزادراه در طول یک ساعت یک عجله. Hmm نیست چگونه شما آموخته است که چگونه به درایو من هر دو. بسیاری از ما رفت به کلاس رانندگی و یا با پدر و مادر و آموخته به درایو در یک پارکینگ. نگه داشتن در ذهن است که دیر یا زود خود را kiteboard دسته سه تایی را شکست, اگر اینطور't شکستن شما برای اولین بار. هنگامی که آن را ندارد چگونه می خواهید به عقب بر گردیم به هیئت مدیره خود را ??? قبل از تبدیل شدن به یک kiteboarder این savey فردی خواهد بود یک کارشناس kiteboard سگ شکاری. امن و مستقل ،

نکته دوم این است که kiteboard قلاده خطرناک هستند. سعی کنید یک جستجو در اینترنت برای زیر; kiteboarding بادسواری هیئت مدیره دسته سه تایی حادثه kitemare. حفاری در اطراف بیت و شما خواهد آمد تا با برخی از وحشتناک داستان و اغلب عکس های گرافیکی از kiteboard قتل عام دسته سه تایی. من اغلب به گوش مردم می گویند در همان فکر است که آنها می پوشند یک دسته سه تایی, اما آنها همچنین پوشیدن کلاه. حقیقت این است که یک کلاه ایمنی را محافظت نمی کند چهره خود را نمی خواهد از دسته سه تایی / هیئت مدیره از tangling در flylines و یک میزبان از دیگر اتفاقات ناگوار و به خوبی مستند تراژدی. در واقع بدن کشیدن برای بازیابی هیئت مدیره آسان است, بسیاری از دانش آموزان در یادگیری تکنیک در 20 دقیقه یا کمتر.

آخرین نکته این است که اقتصاد است. من از آنها بدم میاید که من باید برای استفاده از این استدلال اما بیش از حد بسیاری از مردم فکر می کنم که تصادف برنده't به آنها اتفاق می افتد و در نتیجه نادیده گرفتن ایمنی استدلال. OK ایده پشت یک تخته دسته سه تایی است که برای جلوگیری از از دست دادن یک kiteboard. به عنوان تولید تخته هزینه هر نقطه از $ 500- $ 900 جدید و سفارشی تخته و حتی بیشتر از آن است که یک نگرانی معقول. با این حال خرید یک $ 79 دلار خط-tangling-سر-trama-بند ناف است که پاسخ ندارد. اگر شما در بر داشت برخی از داستان در مورد kiteboard دسته سه تایی حوادث شما می دانید که بسیاری از این به پایان رسید تا در بیمارستان بازدیدکننده داشته است. بنابراین اقتصاد در نهایت به بازی می آید. خرید یک هیئت مدیره جدید در مقابل سفر به بیمارستان. من فکر می کنم که یک سفر به بیمارستان خواهد پوشش هزینه های بسیاری از تابلوهای جدید. سلام چرا خرید ارزان استفاده می شود هیئت مدیره اگر خود را در خلاف جهت باد بدن کشیدن است't گرفته شده و در عین حال شما اصرار بر سوار kiteboard.

دیگر از امن و مستقل چیز و خطرات ناشی از آسیب شدید و یا حتی مرگ چیز (بله وجود داشته است دسته سه تایی مربوط به مرگ و میر) و آه yah و اقتصادی چیزی …. من واقعا می't فکر می کنم از هر دلیل دیگر به پوشیدن kiteboard دسته سه تایی. آه صبر کنید – آنها نگاه dorky مردم فکر می کنم شما یک kook, جوجه نفرت آنها مادر خود را نمی't تایید و خانواده خود را سزاوار به شما به خانه در یک قطعه. مطمئن شوید که شما مقدار زیادی از سواران خوب پوشیدن kiteboard قلاده. و برخی از نرم افزار kitesurfers آنها را می پوشند …. در سه گانه بر سر صخره های معافیت با تند و زننده-سنگی ساحل خط. این بدان معنا نیست که آن یک ایده خوب برای شما به پوشیدن یک.

اگر شما هنوز هم اصرار دارند انجام یک جستجو در اینترنت برای “جایگزین امن برای هیئت مدیره دسته سه تایی” شما پیدا کردن یک محصول است که به مراتب امن تر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.